Kérdése van? Írjon nekünk a megrendeles@extremarak.hu

          Hétfőtől-Péntekig: 10.00.-16.00

Ubiquiti UFiber WIFI - GPON kliens egység Wi-Fi-vel, 802.11n, 4x Gbit RJ45, SC/APC port, PoE 24V
Ubiquiti UFiber WIFI - GPON kliens egység Wi-Fi-vel, 802.11n, 4x Gbit RJ45, SC/APC port, PoE 24V
32 966 Ft

Ubiquiti UFiber WIFI - GPON kliens egység Wi-Fi-vel, 802.11n, 4x Gbit RJ45, SC/APC port, PoE 24V

32 966 Ft
Részletek
Ubiquiti UFiber WIFI Az UFiber WIFI egy robusztus, nagy teljesítményű GPON CPE, amely útválasztást, négy LAN-portot és Wi-Fi-t kínál. 24 V-os passzív PoE vagy 24 V-os (0,5 A) hálózati adapter táplálja.
Adatok
Gyártó
UBIQUITI NETWORKS
Gyártói kód
UF-WiFi
Termék Leírás
Termékeinket több országból exportáljuk és tömegesen fordítjuk. Igyekszünk és dolgozzunk a termékleírás helyes fordítására.
Garanciális idő
10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén, 1 év. 100 000 forintot meghaladó, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén, 2 év. 250 000 forint eladási ár felett, 3 év.
Szállítási idő
5-10 munkanap
Cikkszám
817882028561